Asistent vanzari @ Frufru

Pentru magazinele Frufru recrutam studenti, absolventi sau persoane cu experienta in vanzari directe pentru postul de Asistent vanzari.

Responsabilitati

  • Intampinarea clientilor
  • Lucru cu casa de marcat
  • Recomandarea si promovarea produselor
  • Intocmirea rapoartelor zilnice si a stocului lunar
  • Aprovizionarea vitrinelor cu produsele Frufru

Ne-ar placea sa fii

  • Mereu cu zambetul la tine
  • Atent la nevoile clientilor nostri
  • Sa ai bune abilitati de comunicare si relationare
  • Dornic de a invata lucruri noi si de a lucra intr-un mediu dinamic

Restul, te invatam noi cu drag!

Beneficii

  • Program flexibil (poti lucra norma intreaga sau partiala) de luni pana vineri
  • Mediu de lucru placut, prietenos
  • Pe parcurs poti deprinde urmatoarele abilitati: lucrul cu clientii, negociere, organizare
  • Magazinele sunt in zone usor accesibile
  • Majoritatea magazinelor sunt deschise in intervalul 7:30- 20:00
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.