CONSULTANT SUPORT TEHNIC @ SmartBILL

Angajator: SmartBILL

Candidatul ideal

  • comunici cu usurinta si ai o atitudine proactiva, orientata spre client
  •  esti in permanenta motivat de dorinta de a-i ajuta pe cei din jur
  •  esti o persoana calma si rabdatoare
  •  comunici excelent atat la telefon, cat si in scris
  •  esti deschis si iti place sa inveti lucruri noi
  •  dai dovada de atentie la detalii
  •  esti prieten bun cu limba romana, atat cea scrisa, cat si cea vorbita
  •  autenticitate si sinceritate

DESCRIEREA JOBULUI

  • vei prelua solicitarile din partea clientilor SmartBill, fie pe email, chat sau telefon si ii vei ghida in utilizarea softului nostru de Facturare si Gestiune
  •  vei asculta cu maxima atentie situatiile expuse de catre clienti si vei cauta sa oferi solutiile cele mai potrivite, in cel mai scurt timp posibil
  •  imediat dupa angajare, vei intra in perioada de training, avand acces la absolut toate informatiile necesare pentru ca tu sa iti poti desfasura activitatea cu succes

CONSTITUIE AVANTAJ

Experienta in Customer Care, desi nu reprezinta o conditie obligatorie pentru a aplica

Experienta in Front Desk, sau orice alt job care presupune interactiune frecventa cu clientii

Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.