Manager locatie @ OTOTO

Scurta descriere a angajatorului

Brand nou in industria horeca, care isi doreste sa se diferentieze fata de restul concurentilor prin calitatea produselor si atentia la detalii.

OTOTO va strânge sub același acoperiș branduri și produse românești și internaționale cu povești frumoase, de la mâncare bună și până la cosmetice care sunt prietenoase și cu pielea noastră dar și cu pielea planetei

Cerinte

Candidatul ideal:
• Persoana deschisa, careia ii place sa lucreze cu si pentru oameni, dornica sa ajute si sa se simta folositoare;
• Spirit tanar:)
• Atent la detalii, cu abilitati de organizare si planificare;
• Bun comunicator, dornic sa dezvolte si sa mentina relatii

Responsabilitati / Realizari

Responsabilitati
• gestionarea stocurilor;
• gestionarea comenzilor (lansare, status si receptie marfa)
• organizarea activitatii in locatie
• mentine legatura cu persoanele care ofera servicii de suport tehnic si mentenanta

Alte informatii

Locatie
Locatie: ultra cetral, spatiu cool, in Piata Amzei
Program luni-vineri, 7:30 – 16:00
Pachet salarial atractiv, format din salariu fix si bonus in functie de vanzari

Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.