Online Product Manager @ SENSO AMBIENTE SRL (sensodays.ro)

Angajator: SENSO AMBIENTE SRL (sensodays.ro)

Domeniu: Achizitii – Logistica – Aprovizionare, Marketing, Vanzari

Tip anunt: full-time

Nivel anunt: peste 5 ani experienta

Oras: BUCURESTI

Responsabilitati / Realizari

Descrierea jobului
– Gestionarea unor branduri alocate din portofoliul Senso Ambiente;
– Actiune de documentare cu scopul cunoasterii produselor si a accesoriilor;
– Research permanent in cee ace priveste prezenta produselor pe piata din Ro si din strainatate;
– Efectueaza propuneri privind completarea gamei de produse;
– Propune si implementeaza actiuni menite sa creasca vanzarile pentru brandurile respective;
– Va lucra impreuna cu departamentele de Marketing si documentare pentru creionarea campaniilor de marketing si a realizarii unor descrieri cat mai atractive;
– O sambata pe luna se desfasoara activitate care presupune prezenta in showroom.

Candidatul ideal

– Interesat de o cariera în e-commerce
– Cunoștințe de operare Ms Office (Excel mediu, Word, Outlook mediu)
– Studii superioare absolvite
– Abilități excelente de comunicare ( verbal, medii virtuale, mail) și negociere
– Limba engleza nivel avansat
– Persuasiv si empatic, orientare către client / rezultate
– Atitudine pro-activa, perseverență, atentie la detalii
– Capacitatea de organizare si lucru în echipă
– Experienta profesionala in domenii conexe minim 3 ani

Angajator: Senso Ambiente

Locatie: zona Baneasa sau Stirbei Voda
Program de lucru: Luni-Vineri (8 ore) si o sambata/luna
Pachet salarial atractiv, format din suma fixa si comision

Program de lucru

Luni-Vineri: 09:00-18:00 (1 ora pauza de masa).

Sediu: Otopeni, Drumul Garii.nr 49-51 A.

Se asigura transport din Bucuresti la ore fixe.

Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.