ONLINE PRODUCT MANAGER @ SENSO AMBIENTE

Angajator: SENSO AMBIENTE

Candidatul ideal

  • Interesat de o cariera în e-commerce
  • Cunoștințe de operare Ms Office (Excel mediu, Word, Outlook  mediu)
  • Studii superioare absolvite
  • Abilități excelente de comunicare ( verbal, medii virtuale, mail) și negociere
  • Limba engleza nivel avansat
  • persuasiv si empatic,  orientare către client / rezultate,
  • Atitudine pro-activa, perseverență ,atentie la detalii
  • capacitatea de organizare si lucru în echipă
  • Experienta profesionala minim 3 ani

Descrierea jobului

  • Gestionarea unor branduri alocate din portofoliul Senso Ambiente;
  • Actiune de documentare cu scopul cunoasterii produselor si a accesoriilor;
  • Research permanent in cee ace priveste prezenta produselor pe piata din Ro si din strainatate;
  • Efectueaza propuneri privind completarea gamei de produse;
  • Propune si implementeaza actiuni menite sa creasca vanzarile pentru brandurile respective;
  • Va lucra impreuna cu departamentele de Marketing si documentare pentru creionarea campaniilor de marketing si a realizarii unor descrieri cat mai atractive.
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.