PPC Specialist @ Creadiv

Pentru clientul nostru, Creadiv, recrutam o persoana pentru postul de PPC Specialist.

Beneficii

  • Proiecte faine in domenii variate, ca sa nu te plictisesti in orele pe care le petreci la birou
  • Salariu motivant la care adaugam un sistem de bonusuri bazate pe performantele obtinute
  • Abonament premium la clinica privata de sanatate
  • Invitatii la diverse evenimente de profil si participarea la diverse training-uri
  • Atmosfera de lucru relaxata si colegi faini

Responsabilitati

  • vei participa la dezvoltarea strategiilor de Digital Marketing si la implementarea acestora
  • vei implementa si gestiona campanii de PPC prin sistemele Google, Facebook, Linkedin
  • vei monitoriza si optimiza permanent campaniile si vei analiza rezultate pentru a putea realiza rapoarte lunare cu evolutia campaniilor catre clienti, dar si pentru a veni cu idei de imbunatatire a rezultatelor.

Cerinte

  • ai minim 2 ani experienta in gestiunea de campanii PPC – cu cat ai lucrat pe mai multe conturi, cu atat mai bine;
  • esti Google Ads Certified Individual, iar daca esti si Analytics Certified este minunat;
  • stii foarte bine limba engleza
  • esti responsabil si organizat, respecti deadline-urile si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu tanar, dinamic si puternic antreprenorial
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.