Receptioner probe alimentare in laborator @ IndustryLab

Clientul nostru, compania IndustryLab, activeaza pe piata din Romania si se ocupa de determinari microbilogice. Iar pentru IndustryLab cautam receptioner probe alimentare in laborator.

Cerinte

  • Abilitati de comunicare cu clientii si echipa din laborator
  • Disciplinat, constiincios
  • Capacitate de analiza, planificare, organizare, coordonare a activitatii
  • Cunostinte temeinice operare PC

Responsabilitatile jobului

  • Preia apelurile telefonice, furnizand informatii referitoare la serviciile oferite
  • Preia probele in cadrul receptiei, le inregistreaza si le trimite in laborator
  • Elibereaza buletinele de analize si le trimite clientilor prin telefon, email, fax
  • Introduce informatii în baza de date
  • Încaseaza platile pentru analizele prestate, daca este cazul
  • Primiste si distribuie corespondenta

Alte detalii

  • Program 9:00- 17:30
  • Pachet salarial format din: salariu fix, tichete de masa
  • Decont transport
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.