Service support @ Best Tools

Clientul nostru, compania Best Tools, activeaza pe piata din Romania in domeniul tehnic, fiind importatori si distribuitori de utilaje de salubrizare pentru care recrutam un Service support. Daca vrei sa faci parte din echipa Best Tools exista acum un job liber pentru service support. Aplica acum. Te asteptam!

Descrierea jobului

Postul asigura suport pentru departamentul service al companiei.

Responsabilitati

  • Comenzi piese
  • Emitere devize de reparatii
  • Preluare comenzi piese de schimb
  • Suport pentru departamentul de vanzari

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare
  • Experienta in munca de minim 2 ani, continuie un avantaj experienta pe un post tehnic
  • Bune cunostinte de lucru pe calculator
  • Cunostinte de limba engleza mediu spre avansat
  • Atitudine pozitiva, abilitati de lucru in echipa

Alte informatii

  • Postul este in zona Militari
  • Program lucru 8 ore/zi
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.