Shop assistant @ OTOTO

La începutul anului 2021 (în care toți ne punem așa de multe speranțe) se deschide pe la Amzei în București un nou magazin care strânge sub același acoperiș branduri și produse românești și internaționale cu povești mișto, de la mâncare bună și până la cosmetice care sunt prietenoase și cu pielea noastră dar și cu pielea planetei. Mica echipă care există deja acolo caută să mai crească un pic și sunt disponibile următoarele job-uri:

Store Manager (1 poziție) și Shop Assistant (4 poziții). Programele sunt full time, dar flexibile, și CV-urile pot fi trimise la [email protected]

Responsabilitati

  • Consilierea clientilor;
  • Servirea clientilor si incasarea banilor.
  • Cunoasterea temeinica a produselor cu scopul realizarii unor recomandari potrivite nevoilor clientilor;
  • Aranjarea produselor conform conceptului comunicat;
  • Respectarea regulilor interne: proceduri de lucru, orar, pauze, inlocuirea colegilor

Locatie & program de lucru

  • Locatie: : ultra cetral, spatiu cool, in Piata Amzei
  • Program: organizare flexibila
    • variante de ture de 1 zi da, una nu. 5 zile*8 ore, 3 zile full, 4 libere + 4 zile full 3 libere

Pachet salarial

  • 2400 ron net + sporuri de weekend (50 lei fix bonus pe zi de weekend lucrata) + 20% discount in locatie in limita a 2000 lei

Candidatul ideal

  • Persoana deschisa, careia ii place sa lucreze cu si pentru oameni, dornica sa ajute si sa se simta folositoare;
  • Spirit tanar
  • Atent la nevoile clientilor.
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.