CONTABIL – CONSULTANTA TELEFONICA @ SmartBill

Angajator: SmartBILL

CANDIDATUL IDEAL

  •  comunici usor si ai o atitudine proactiva, orientata spre client
  •  esti motivat de dorinta permanenta de a-i ajuta pe cei din jur
  •  ai cel putin 2 ani de experienta in inregistrari contabile, note contabile
  •  inca mai stii sa faci note contabile in maniera creion-hartie (credem ca astfel vei intelege mai usor functionalitatile SmartBill CONTA)
  •  ai cunostinte de fiscalitate
  •  esti o persoana calma, rabdatoare
  •  comunici usor atat prin telefon, cat si in scris
  •  iti doresti sa inveti mereu lucruri noi
  •  esti atent la detalii
  •  esti foarte bun prieten cu limba romana, scrisa si vorbita
  •  dai dovada de autenticitate si sinceritate
  •  iti doresti sa iesi din sfera executiva a contabilitatii si sa te orientezi catre consultanta telefonica si prin email, ramanand totusi in domeniu

DESCRIEREA JOBULUI

  •  vei prelua solicitarile din partea utilizatorilor SmartBill CONTA pe email, chat sau telefon, ghidandu-i in utilizarea acestui program, astfel incat sa ii inteleaga functionalitatile si avand ca obiectiv optimizarea activitatilor contabile lunare
  •  vei interactiona exclusiv cu contabili, analizand aplicat situatia cu care se confrunta in utilizarea programului
  •  vei asculta cu maxima atentie situatiile expuse de catre clienti si vei cauta sa oferi solutiile cele mai potrivite, in cel mai scurt timp posibil
  •  nu te speria, imediat dupa angajare vei intra in perioada de training, unde vei avea acces la absolut toate informatiile necesare pentru ca tu sa iti poti desfasura activitatea cu succes

CONSTITUIE AVANTAJ

  •  experienta in Customer Care, desi nu reprezinta o conditie obligatorie pentru a aplica
  •  experienta in consultanta contabila sau orice alt job care presupune interactiune frecventa cu clientii
  •  cunostinte bune la capitolul note contabile, calcul profit contabil, calcul TVA

BENEFICII

  •  sediu localizat la Unirii, colorat, cu o atmosfera de lucru prietenoasa
  •  pachet salarial ofertant
  •  asigurare medicala
  •  team building-uri lunare, zile tematice si activitati relaxante
Cauți un job?
Te ajutăm noi

Echipa we do HR este gata să te ajute să îți găsești job-ul care să ți se potrivească. Nu mai pierde timpul. Contactează-ne acum.